Haber Tekno Sosyal Medya

Google Pixel 2, Snapdragon 836 ile Gelebilir!

Google Pixel 2

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Google Pixel 2, Snapdragon 836 ile Gelebilir!

Google’ın yeni akıllı telefon modeli Google Pixel 2 teknik özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler ortaya atıldı. İşte tüm yeni detaylar!

Google markasını taşıyan ikinci yeni nesil akıllı telefon modeli olacak Google Pixel 2 serisi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak ise akıllı telefon sızıntıları ile ünlü olan bir isimden, Google Pixel yonga seti ve çıkış tarihi ile ilgili iddialar geldi. Buna göre Google’ın yeni Pixel 2 modeli, Android dünyasının en hızlı akıllı telefonu olacak.

Google Pixel 2, Snapdragon 836 ile 2017’nin en güçlü Android telefonu olacak!

Güçlü ve doğru akıllı telefon sızıntıları ile sektörde kendinden sıkça söz ettiren Evan Blass, yeni Pixel 2 ile ilgili de dikkat çeken bir iddiada bulundu. Buna göre Google’ın yeni akıllı telefon serisi, Qualcomm’un en son mobil yonga seti Snapdragon 836 ile birlikte piyasada yer alacak.

Google Pixel 2

Şimdiye kadar Snapdragon 836 özellikleri ile ilgili ne Qualcomm ne de sızıntı olarak başka bir isimden, detaylı bilgiler elde edilmiş değil. Lakin Snapdragon 835’in üst segmentinde yer alacağı hesaba katıldığında, 2017’nin en hızlı Android telefonunun, Google Pixel 2 olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Son olarak yeni iddialar kapsamında, Google Pixel 2 çıkış tarihi ile ilgili bilgiler mevcut. Buna göre Google, yeni Pixel serisini 5 ekim tarihinde tüm dünyaya duyurmuş olacak. Apple’ın yeni iPhone modellerini duyuracağı etkinlikten bir ay sonra gerçekleştirilecek olan bu lansman, yeni iPhone’lardan sonra dikkatleri yeniden Android cephesine çekmiş olacak.

Şu an için yeni Pixel 2 ile ilgili gelen iddialar, sadece çerçevesize yakın ekran tasarımına geçiş yapılacağı konusunda bir araya geliyor. Diğer tüm Google Pixel 2 özellikleri beklentileri ile ilgili detaylar, çeşitlilik göstererek gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Üste çık