Google Nexus Marlin ve Nexus Sailfish’in Fiyatı Belli Oldu!

Yeni Nexus ailesinin Google Nexus Marlin ve Nexus Sailfish modellerinin fiyatları ortaya çıktı. İşte Google Nexus Marlin ve Nexus Sailfish'in fiyatları!

Google Nexus Marlin ve Nexus Sailfish

Google’ın Nexus akıllı telefon programı dahilinde hazırlanan yeni Nexus Marlin ve Nexus Sailfish modelleri ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak ise yeni Nexus modelleri Nexus Marlin ve Nexus Sailfish’in fiyatı ortaya çıktı!

Nexus Marlin ve Nexus Sailfish modelinin fiyatı ortaya çıktı!

Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta yeni Nexus Marlin ve Nexus Sailfish modellerinin render görüntüleri ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Nexus Marlin ve Nexus Sailfish fiyatı ile ilgili detaylar ortaya atıldı.

En son gelen bilgilere göre Nexus Marlin ve Nexus Sailfish’in fiyatı; 599 dolar ve 499 dolar olarak satışa çıkacak. Her iki Nexus Marlin ve Nexus Sailfish modelin de baz olarak 32GB dahili depolama alanı ile satışa sunulması bekleniyor. Dolayısıyla söz konusu 599 dolar ve 400 dolar fiyatlandırması, 32GB Nexus Marlin ve 32GB Nexus Sailfish modeli için geçerli olacak.

Google Nexus Marlin ve Nexus Sailfish

Daha önce, kutudan Android 7.0 Nougat ile çıkacak ilk akıllı telefonlar olacağı söylenen Nexus Marlin ve Nexus Sailfish için, bu unvan geçerli olmayacak. Zira, Google ve LG, kutudan Android 7.0 Nougat ile çıkacak ilk telefonun LG V20 olacağını doğrulamıştı.

Son olarak kıyaslama adına belirtmek gerekirse, hali hazırda satışı devam eden Nexus 5X 32GB modelini fiyatı 429 dolar, Nexus 6P 32GB modelini ise 400 dolar etiketine sahip olduğunu söylemekte fayda var.

Nexus Marlin ve Nexus Sailfish modellerinin çıkış tarihi ise, Eylül ayının ortaları olarak tahmin ediliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here