Haber Tekno Sosyal Medya
Google Maps iPhone X

Mobil Uygulama

Google Maps’e iPhone X Desteği Geldi!

iPhone X için güncellenen iOS mobil uygulamaları arasına en sonunda Google Maps ve Google Home uygulamaları da katılmış oldu!

Google Maps ve Google Home, yeni güncelleme ile beraber iPhone X desteği sunmaya başlamış oldu. Nitekim iPhone X için destek sunmaya başlayan iOS mobil uygulamaları arasına, Google’ın popüler harita servisi Google Maps uygulaması da dahil olmuş oldu!

Google Maps ve Google Home’a iPhone X desteği geldi!

Google, kısa bir süre önce yayınladığı güncellemeler ile beraber iOS için sunduğu harita uygulamasına iPhone X desteği sunmaya başlamış oldu. Bununla beraber Google Home uygulamasına da iPhone X için optimizasyon yapıldı.

Google Maps iPhone X

Bilindiği gibi iPhone X modelinin üst bölümünde yer alan çentik, birçok iOS uygulaması ve oyunu için çeşitli sorunlar oluşturmaya başlamıştı. Bu uygulamalar arasında Google Maps’te yer alıyordu. Yeni güncelleme ile beraber Google, iPhone X ekranının üstünde yer alan çentik ile birlikte uyumlu bir kullanım sunulmaya başlandı.

iOS uygulamaları arasında popüler bir yere sahip olan Google Maps için sunulmaya başlayan bu iPhone X desteği, birçok kullanıcının eleştirilerine de son vermeye başlamış oldu. Konu ile ilgili yeni gelişmeler, Haber Tekno mobil uygulama haberleri içerisinde yer almaya devam edecek.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Uygulama

Üste çık