Google Maps iPhone X

Google Maps ve Google Home, yeni güncelleme ile beraber iPhone X desteği sunmaya başlamış oldu. Nitekim iPhone X için destek sunmaya başlayan iOS mobil uygulamaları arasına, Google’ın popüler harita servisi Google Maps uygulaması da dahil olmuş oldu!

Google Maps ve Google Home’a iPhone X desteği geldi!

Google, kısa bir süre önce yayınladığı güncellemeler ile beraber iOS için sunduğu harita uygulamasına iPhone X desteği sunmaya başlamış oldu. Bununla beraber Google Home uygulamasına da iPhone X için optimizasyon yapıldı.

Google Maps iPhone X

Bilindiği gibi iPhone X modelinin üst bölümünde yer alan çentik, birçok iOS uygulaması ve oyunu için çeşitli sorunlar oluşturmaya başlamıştı. Bu uygulamalar arasında Google Maps’te yer alıyordu. Yeni güncelleme ile beraber Google, iPhone X ekranının üstünde yer alan çentik ile birlikte uyumlu bir kullanım sunulmaya başlandı.

iOS uygulamaları arasında popüler bir yere sahip olan Google Maps için sunulmaya başlayan bu iPhone X desteği, birçok kullanıcının eleştirilerine de son vermeye başlamış oldu. Konu ile ilgili yeni gelişmeler, Haber Tekno mobil uygulama haberleri içerisinde yer almaya devam edecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here