Google Maps Go Uygulaması Play Store’da Yayınlandı!

Google'ın hafifletilmiş bir şekilde hazırladığı Google Maps Go navigasyon uygulaması, Google Play Store üzerinde resmi olarak yayınlandı!

Google Maps Go

Google, “Go” yapılanması altında yeni uygulamalarını da Google Play Store üzerinde yayınlamaya devam ediyor. Bu mobil uygulamalar arasındaki son örnek de Google Maps Go oldu. Kısa bir süre önce Maps Go uygulaması, resmi olarak Google Play Store uygulama ve oyun mağazası üzerinde yayınlandı.

Google Maps Go çıktı!

Android Oreo Go sürümünün yayınlanması takip eden günlerde, Google’ın uygulamaları da bu sürece dahil olmaya başladı. Şimdi de Google, teknik özellik konusunda iddialı olmayan Android işletim sistemine sahip akıllı telefon modelleri için Maps Go uygulamasını yayınladı.

Google Maps Go Uygulaması

Google bu yeni uygulaması, klasik Google Maps harita uygulamasının hafifletilmiş sürümü olarak lanse ediliyor. Daha az RAM tükettiği söylenen yeni uygulama, şu an için 70’ten fazla dil, 200’den fazla ülke ve 100 milyondan fazla mekanı kapsıyor.

Google Maps Go

Android 4.1 ve daha üstü sürümlere sahip akıllı telefon ve tablet modelleri için an itibariyle indirilebilir olan sadeleştirilmiş Google Maps uygulaması Go, birçok kullanıcı için iyi bir seçim olabilir. Hatırlatmak gerekirse bir süre önce de Google Files Go, Play Store üzerinde resmi olarak yer almaya başlamıştı.

Google Maps Go Play Store indirme bağlantısı: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.mapslite

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here