Google Maps Android Uygulaması Güncellendi!

Google Maps Android uygulaması yeni özellikler ile güncellendi. İşte yeni Google Maps Android uygulamasının güncelleme detayları!

google maps android

Google’ın en popüler servislerinden olan Google Maps yani Google Haritalar uygulaması, Android tarafında yeni destekleri ile güncellendi.

Google Maps Android güncellendi!

Google Maps

Google’ın kısa bir süre önce yayınladığı yeni Google Maps Android uygulaması güncellemesi ile artık Android kullanıcıları, Google Haritalar servisine Google Takvim servisinin entegrasyonuna imkan vermeye başladı.

Bundan böyle Android kullanıcıları, Google Haritalar ve Google Takvim uygulamalarını birlikte kullanabilecek.

Google Maps Android Uygulaması

Bunlarla beraber, yeni Google Maps Android uygulaması güncellemesi ile ayarlar bölümünde de kişisel bilgi yönetimi ile ilgili yeni seçenekler de tercihe sunulmaya başlandı.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.