Google’dan Kıyafetleri Satın Almadan Deneme Teknolojisi!

Google, Tango servisi ile kıyafetleri satın almadan önce deneme imkanı sunacak hizmetini GAP markası ile birlikte gerçekleştirecek! İşte detaylar!

Kısa bir süre önce CES 2017 kapsamında Asus, iki yeni akıllı telefon modelini duyurdu: Asus ZenFone 3 Zoom ve Asus ZenFone AR! ZenFone AR modeli, isminden de anlaşılacağı üzere artırışmış gerçeklik ve sanal gerçeklik odaklı bir akıllı telefon profiline sahip. Sunum sırasında, Google Tango ve GAP markasının anlaşması gereği, söz konusu teknolojinin kıyafetleri satın almadan önce deneme imkanı sunmasına dikkat çekildi.

Google Tango ve GAP ile birlikte, kıyafetleri satın almadan önce evde denemek mümkün olacak!

Belirtildiği gibi Google ve ünlü hazır giyim markası GAP, belirli modelleri artırılmış gerçeklik uygulaması yardımıyla, herhangi bir ortamda satın almadan önce deneme imkanı ve kişinin üzerinde nasıl görüneceğini ve ölçülerinin hangi çerçevede yer alacağına ilişkin detaylar sunabiliyor.

GAP Tango

Wayfair isimli mobil uygulama gibi benzer bir yapıya sahip olan söz konusu bu kullanım alanı, Asus ZenFone AR modelinin kamera ve Google Tango desteği ile çok daha iyileştirilmiş bir şekilde sunulabilecek.

Son olarak belirtmek gerekirse Google ve GAP tarafından hazırlanan bu uygulama GAP Tango isimli mobil uygulama, ilerleyen aylarda Google Play Store üzerinden yayınlanacak.

 

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here