Haber Tekno Sosyal Medya

Google, Kalite Kontrolünden Geçemeyen Pixel 2 Sattı!

sorunlu Pixel 2

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Google, Kalite Kontrolünden Geçemeyen Pixel 2 Sattı!

Google, kalite kontrolünden geçemeyen Pixel 2 modelini bir kullanıcıya gönderdi. İşte Google’ın yaptığı Pixel 2 hatasının detayları!

Google, yeni Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerini satışlarını yetiştirmeye çalışırken, bu süreçte bir kullanıcı beklenmedik bir cihaz ile karşılaştı. 800 dolar ödeyerek satın aldığı Google Pixel 2 modelinin kutusunu açan kullanıcı, bu cihazın aslında kalite kontrol testinden başarılı bir şekilde geçemediğini belirten bir uyarı belgesiyle karşılaştı.

Google, bir kullanıcıya kalite kontrolünden geçemeyen Pixel 2 modelini sattı!

Cihazın üzerinde kalite kontrol test kağıdının yer aldığı ve kontrolde sorunlu olduğu belirtilen uyarının da göründüğü görsellerde, aslında bu cihazın satışa çıkamıyor olması gerektiği anlaşılıyor.

sorunlu Pixel 2

Karşılaştığı bu Pixel 2 olayında sonra derhal Google ile iletişime geçen talihsiz kullanıcı, Google’dan hızlı bir çözüm de bulamamış gibi görünüyor. Anlatılanlara göre Google destek ekibindeki görevliler, daha önce böyle bir problem ile karşılaşmadıklarını ve 1 hafta sonra yeni bir Pixel 2 ile değişim yapabileceklerini iletmiş.

Google Pixel 2 ve Pixel 2 üretim sürecinde böyle kritik bir hatanın nasıl meydana geldiği ile ilgili ise birçok tartışma konusu ortaya çıkmış oldu. Bir yandan Google Pixel 2 ekran yanma sorunu bir yandan da Pixel 2 teslimatlarında yaşanacak gecikme için hediye takviyeleri ile mesai harcayan Google, öyle görünüyor ki yeni modelde farklı problemlerle daha karşılaşılma ihtimalinin yükseldiği bir süreçten geçiyor.

 

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Son Haberler

Netflix Barack Obama, Michelle Obama
Fortnite Android
Nokia X6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia X6 Özellikleri & Çentikli Ekranlı Nokia X6 Duyuruldu

Yazar: 17 Mayıs 2018
Honor 10

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Honor 10 Özellikleri, Fiyatı ve Honor 10 Karşılaştırmaları!

Yazar: 17 Mayıs 2018
OnePlus 6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve OnePlus 6 Karşılaştırma

Yazar: 16 Mayıs 2018

Popüler Haberler

Üste çık