Google Hangouts Arayüzü Yenilendi!

Google’ ın Gmail elektronik posta servisiyle birlikte kullanıma açık olan anlık mesajlaşma ve görüntülü görüşme uygulaması Hangouts, yeni yayınlanan güncelleme ile Chrome eklenti ara yüzünde yenilenmiş bir tasarım kazandı. Bu yenilikten daha çok dikkat çeken güncelleme içeriği ise Mac OS X desteğinin gelmesi oldu.

Google Hangouts Ara Yüzü Yenilendi! - habertekno.com - habertekno - teknohaber - güncel teknoloji haberleri

OS X üzerinde de aynı yeni getirilen tasarıma sahip olan Hangouts eklentisi, ayrıca Android tarafındaki uygulaması için de yakın zamanda yenilenen tasarım detaylarıyla güncelleme alacağı da yine belirtilenler arasında yer alıyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.