Google Hangouts Android Uygulaması Güncellendi!

Popüler Google Hangouts Android uygulaması yeni düzenlemeler ile güncellendi. İşte güncellenen Google Hangouts Android uygulaması!

google-hangouts-android-uygulamasi

Popüler Google Hangouts Android uygulaması, Android 7.1 mobil işletim sistemi için güncellendi. Bundan böyle Google Hangouts Android uygulaması, GIF klavye yeteneğine sahip olacak.

Google Hangouts Android uygulaması güncellendi!

google-hangouts-android-uygulamasi

Her ne kadar, Android dünyasının önemli akıllı telefon üretici firmaları daha Android 7.0 Nougat güncellemesini bile sunmasa da Google, Android 7.1 için çalışmalarını ve uygulamalarını güncellemeyi devam ettiriyor. Google Hangouts Android uygulaması da bu durumun son örneği oldu. Yenilenen Google Hangouts 15.0 Android uygulaması, sadece Android 7.1 işletim sistemi ile birlikte çalışıyor.

GIF klavye desteği ve bildirim sorununa çözüm getiren yeni Google Hangouts Android güncellemesi, ne yazık ki herkes tarafından kullanılamayacak.

Özellikle bildirim tarafındaki hatası ile sık sık eleştiri alan Google, yeni güncelleme ile bu sorunu çözmüş olsa da, sadece Android 7.1 işletim sistemini kullanan yani şu an için Pixel ve Pixel XL modelleri ile sınırlı kalan kullanıcıları memnun edebiliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here