Google Gboard Uygulaması Güncellendi!

Google Gboard Android uygulaması, yeni özellikler ile güncellendi ve bundan sonra çok daha akıllı bir kullanım imkanı sunacak!

Google Gboard

Google’ın iOS ve Android platformlarında yer alan ve en popüler uygulamalar arasındaki klavye uygulamalarından olan Gboard, 6.3 sürümüne yükseltildi ve bu sürüm ile birlikte birçok farklı özelliğe ev sahipliği etmeye başladı. Yeni Google Gboard klavye uygulamasının güncellemeleri ile birlikte, hem tamamlamalar hem de el yazısında ciddi bir iyileştirme kendini gösteriyor.

Google Gboard uygulaması için yeni özellikler!

Google Gboard

Yeni güncelleme ile birlikte ilk dikkat çeken nokta, Google’ın mobil klavye uygulaması için font değişikliğine gitmiş olması oluyor. Bundan sonra Gboard uygulaması, harflerde yeni bir font kullanacak.Google Gboard

Öte yandan kelime tamamlamalarında da arka plandan oluşturulan ciddi bir iyileştirme kendini gösteriyor. En büyük yenilik ise el yazısı tanıma özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Google Gboard klavye uygulaması, bundan böyle el yazılarını tanımlayabilecek ve çizilen şekilleri de analiz ederek, hazırlanmak istenen görsel tahmini uygulanıp örnekler sunulacak.

Google Gboard

Gboard 6.3 güncellemesi ile birlikte gelen bir diğer özellik ise otomatik hata düzeltmeleri oluyor. Klavye uygulamalarında kullanıcıların beklediği bir özellik olan hata düzeltme sistemi, yeni sürüm ile birlikte verimli bir şekilde kullanılabilecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here