Google Daydream View

Google’ın, Daydream platformu için hazırladığı ilk sanal gerçeklikVR kaskı olan Google Daydream View fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler en sonunda detaylanmış oldu.

Google Daydream View çıkış tarihi ve fiyatı!

Google Daydream View

Açıklanan bilgilere göre Google Daydream View çıkış tarihi, 10 Kasım 2016 olarak belirlenmiş durumda. Bununla beraber 10 Kasım 2016 tarihinde, Birleşik Devletler’de raflarda yerini almış olacak yeni VR kaskı Google Daydream View VR fiyatı ise, 79 dolar olacak.

Google Daydream View

Kısaca özetlemek gerekirse Google Daydream platformu, tamamen VR yani sanal gerçeklik içerikleri için hazırlanmış bir sistem olma özelliği taşıyor. Tam destekli bir VR kaskı yani Google Daydream View ile birlikte, söz konusu platformun maksimum verim ve yaygınlaşma sürecinde yaşatacağı katkı dikkatleri üzerine çekmiş olacak.

Google Daydream View sanal gerçeklik kaskının, ülkemizdeki satış durumu ve fiyatı ile ilgili herhangi bir bilgi, ne yazık ki mevcut değil. Lakin, belirtmek gerekirse resmi olarak Google Daydream View ürününün, ülkemizde satışa çıkması pek de muhtemel olmayacaktır. Dolayısıyla, yurt dışından veya paralel ithalat ile dileyen kullanıcılar, Google Daydream View ürününü temin edebilecek.

 

>> Google Daydream View sanal gerçeklik kaskı ile ilgili sizin düşünceleriniz nasıl?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here