fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Google Daydream View Destekleyen Cihazlar Açıklandı!

Google Daydream View

Haberler

Google Daydream View Destekleyen Cihazlar Açıklandı!

Google Daydream View destekleyen cihazların minimum özellikleri ile ilgili detaylar açıklandı. İşte Google Daydream View destekleyen cihazlar!

Google’ın ilk defa Google Daydream platformu için hazırladığı ve satışa sunduğu Google Daydream View destekleyen cihazların minimum sahip olması gereken özellikleri ile ilgili detaylar açıklandı.

Google Daydream View destekleyen cihazların özellikleri!

İlk olarak belirtmek gerekirse Google Daydream View ile birlikte kullanılacak akıllı telefon modelinin, en iyi ihtimalle 4.7-inç ve 6-inç ekran büyüklüğü arasında bir değerde olması gerekiyor.

Google Daydream View

Bunların dışında minimum ekran çözünürlüğünün Full HD yani 1920x1080p olması gerekliği söylenirken, Google’ın bu noktadaki şiddetli önerisi, Google Daydream View ile birlikte kullanılacak akıllı telefon modelinin, en az 2K yani 2560×1440 piksel çözünürlüğünde olması yönünde şekilleniyor.

İşlemci tarafında, doğrudan Qualcomm tarafından yapılan açıklama ile bilindiği üzere, Snapdragon 821 yonga seti taşıyan akıllı telefon modelleri, Google Daydream View desteğine sahip durumda.

Son olarak özetlemek gerekirse Google Daydream View destekli akıllı telefon modelinin ekran çözünürlüğü en az 4.7-inç ve en çok 6-inç büyüklüğünde ve ideal kullanım için en az 2K çözünürlüğünde olması gerektiği gibi, işlemci tarafında da Snapdragon 821 taşıyan modeller, iyi birer seçim olacak. Ek olarak, beklentilere göre optimum Google Daydream View destekleyen akıllı telefon modelleri, 2017 yılının amiral gemi cihazları olacak.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık