Google Bisto Ortaya Çıktı!

Google'ın Bisto isimli yeni bir akıllı cihaz üstünde yaptığı çalışmaların detayları ortaya çıktı. İşte Google Bisto ile ilgili detaylar!

Google Bisto

Google tarafından başlatılan yeni beta uygulaması ile birlikte, önemli bir ayrıntı da ortaya çıkmış oldu. Bu ayrıntının ortaya çıktığı yer ise Google Assistant oldu. Buna göre Google, yeni bir Bisto ismini taşıyan ürün üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Google markasını taşıyan yeni Bisto!

Yayınlanan beta uygulamaları kapsamında “Bisto” isminde yeni bir cihaz kategorisine yer verildiği ortaya çıkmış oldu. Google Assistant kapsamında yer alan bu yeni Bisto isimli kategori, tıpkı Android Auto, Android Wear, Phone, ve Pixel kategorileri gibi sıralandırılmış. Detaylarına bakıldığı zaman ise Bisto isimli bu yeni ürünün, dahili ekrana ve kulaklık desteğine sahip olduğu anlaşılıyor.

Google Pixel

Yapılan yorumlar ise Bisto ismini taşıyan bu ürünün, Google Assistant ile birlikte çalışan ve Android One programına dahil olan bir çalışma olduğu yönünde beliriyor. Bunlara ek olarak Google’ın yeni ikonlar ve launcher üzerinde çalışmalar yaptığı da belirlenmiş durumda. Nitekim tüm bu detaylarla beraber, yeni bir Google markasını taşıyan akıllı cihazın, Google Bisto ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlandığını söylemek mümkün.

Son olarak belirtmek gerekirse, Google Bisto ismi ile yeni bir akıllı telefon modelinin mi yoksa çok daha başka bir akıllı ev ürününün mü ortaya çıkacağı ile ilgili tartışmalar da gündeme gelmiş oldu. İlerleyen günlerde, Google Bisto ile ilgili çok daha somut detayların gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here