God of War’dan Oynanış Videosu!

God of War oynanış videosunun yayınlanması ile birlikte, oyunun beklentisi de artmış oldu. İşte yeni God of War'ın oynanış videosu!

God of War oyunu ile ilgili olan beklentiler, E3 2017 kapsamında yayınlanan yeni videolar ile birlikte artış göstermiş oldu. Sadece PlayStation platformu için özel olarak geliştirilen God of War oynanış videosu da E3 2017 kapsamında ortaya çıkan oyun haberleri içeriklerden oldu ve dikkatleri üzerine topladı.

God of War beklentisi, 2018’den önce yükseldi!

God of War

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyun konsolları exclusive yani platforma özel bir şekilde yayınlanacak olan yeni God of War çıkış tarihi, şu an için 2018 yılı olarak ifade ediliyor ve net bir tarih telaffuz edilmiyor. Geliştirme çalışmaları devam ederken yeni oyun için, E3 2017’de yaklaşık 5 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Santa Monica Studio tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından dağıtılacak olan God of War oyunu için yayınlanan video sonrasında, ilgi ile bekleyen oyuncuların dikkati de bu yöne kaymış oldu. TPS kamera açısı ile sunulan oynanış videosunda, olabildiğince geniş bir alan gösterilmeye çalışılmış.

Yeni oyun için yayınlanan video:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.