God of War’dan Oynanış Videosu!

God of War oynanış videosunun yayınlanması ile birlikte, oyunun beklentisi de artmış oldu. İşte yeni God of War'ın oynanış videosu!

God of War oyunu ile ilgili olan beklentiler, E3 2017 kapsamında yayınlanan yeni videolar ile birlikte artış göstermiş oldu. Sadece PlayStation platformu için özel olarak geliştirilen God of War oynanış videosu da E3 2017 kapsamında ortaya çıkan oyun haberleri içeriklerden oldu ve dikkatleri üzerine topladı.

God of War beklentisi, 2018’den önce yükseldi!

God of War

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyun konsolları exclusive yani platforma özel bir şekilde yayınlanacak olan yeni God of War çıkış tarihi, şu an için 2018 yılı olarak ifade ediliyor ve net bir tarih telaffuz edilmiyor. Geliştirme çalışmaları devam ederken yeni oyun için, E3 2017’de yaklaşık 5 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Santa Monica Studio tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından dağıtılacak olan God of War oyunu için yayınlanan video sonrasında, ilgi ile bekleyen oyuncuların dikkati de bu yöne kaymış oldu. TPS kamera açısı ile sunulan oynanış videosunda, olabildiğince geniş bir alan gösterilmeye çalışılmış.

Yeni oyun için yayınlanan video:

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here