Gmail iOS Uygulaması Yenilendi!

Gmail iOS uygulaması, yayınlanan güncelleme ile komple yenilenmiş oldu. İşte yeni Gmail iOS uygulaması ile ilgili detayları!

Gmail iOS Uygulaması

En popüler mail servislerinden olan Google’ın Gmail servisi, mobil tarafta da yoğun olarak kullanılıyor. Kısa bir süre önce de Gmail iOS uygulaması, yayınlanan güncelleme ile yeni tasarıma geçiş yaptı!

Gmail iOS Uygulaması

Yeni Gmail iOS uygulaması!

Hem iPhone gem de iPad tarafından baştan aşağı yenilenen Gmail iOS uygulaması, tasarım tarafındanki yeniliklerine ek olarak, takvim sisteminde de tasarım değişikliği ve işlevsellik iyileştirmesi sunmaya başladı.

Gmail iOS Uygulaması

Ülkemiz için de yayınlanan yeni iOS Gmail güncellemesi, an itibariyle desteklenen modellerde indirilebilir durumda.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.