Ana Sayfa Girişimcilik

Girişimcilik

Girişimcilik ile ilgili tüm haberler ve gelişmeler, Haber Tekno'da! Yeni girişimler, mevcut girişimlerin durumu, popüler girişimciler ve başarılı girişimler ile ilgili tüm haberler, analizler ve öne çıkan bilgiler, HaberTekno.com'da! En iyi girişim alanaları ve çok daha fazlası!

natalya-brikner

30’undan Önce CEO Olan Kadın: Natalya Brikner!

Roket bilimcisi ve aynı zamanda CEO olan Natalya Brikner, 30 yaşından önce tüm bu başarılara ulaştı. Peki, tüm bunlar nasıl oldu?

Mark Zuckerberg Küresel Girişimcilik Zirvesi’nde Neler Konuştu?

Mark Zuckerberg Küresel Girişimcilik Zirvesi'nde “Girişimcilik yalnızca şirket kurmak değil, aynı zamanda fark yaratmaktır.” sözleri ile dikkat çekti.

Blog Geliştirmek İçin Yararlanabileceğiniz 7 İpucu!

Blog yazmak son dönemlerin en popüler işlerinden biri. Elbette blog geliştirmek de kolay değil. Bu ipuçları sayesinde blogunuzu siz de geliştirebilirsiniz!

Yaratıcı Yönünüzü Keşfetmek için Bırakmanız Gereken 3 Şey!

Neye inanırsanız inanın, hiçbir insan diğerlerine göre daha yaratıcı bir kimlik ile dünyaya gelmez. Yani siz de her an yaratıcı kimliğinize bürünebilir ve mükemmel işler başarabilirsiniz. İşte yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak için bırakmanız gereken 3 şey!
PornHub

PornHub’dan 25 Bin Dolar Ödül!

Günümüzde yeni teknolojileri ve internet gelişmelerini, neredeyse en iyi yetişkin içerik sunan internet siteleri sunuyor. Bununla beraber, çok büyük kitlelere ulaşabildikleri için de, hackerlar tarafından başlıca hedef olarak alınılıyor. Durumunun böyle...

Öne Çıkan Haberler