İşte Yeni General Mobile GM 5!

General Mobile GM 5 modeli tanıtıldı. İşte General Mobile GM 5 özellikleri ve General Mobile GM 5 fiyatı ile ilgili tüm detayları!

General Mobile GM 5

Ülkemizde Android One programı dahilinde satışa sunulan ve fiyat-performans odağı ile kullanıcıların dikkatini çeken General Mobile GM 5 Plus modelinden sonra, şimdi de daha uygun fiyatlı General Mobile GM 5 duyuruldu. Bu bağlamda, işte General Mobile GM 5 özellikleri ve General Mobile GM 5 fiyatı ile ilgili merak edilenler!

General Mobile GM 5 duyuruldu!

General Mobile GM 5

Açıklanan bilgilere göre General Mobile GM 5 özellikleri; 5-inç büyüklüğünde ve Full HD-1920×1080 çözünürlüğünde ekran, Snapdragon 410 mobil yonga seti, 2GB RAM, 16GB dahili depolama alanı, 13MP arka ve 5MP çözünürlüğünde ön kameranın şeklinde sıralanıyor.

Tüm bu General Mobile GM 5 donanım detaylarının enerji kaynağı ise, 2 500mAh büyüklüğünde batarya oluyor.

Kablosuz bağlantı tarafında 4.5G destekli Cat.4 modem taşıyan General Mobile GM 5, FM Radyo desteğine de sahip.

General Mobile GM 5 fiyatı!

Android One programının devam ettiği ve Android 7.0 ile birlikte kutudan çıkacak olan yeni General Mobile GM 5 fiyatı, 699TL olarak belirlenmiş.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.