Battlefield 5

Battlefield 5 beta süredi devam ederken oyun hakkında yeni detaylar da çıkmaya devam ediyor. Gamescom 2018 kapsamında da yeni Battlefield V tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte ilk kez olarak Battlefield 5 PUBG modu olarak ifade edilen oynanış şekli de kendini göstermiş oldu.

Battlefield 5

Hem grafik hem de oynanış mekanikleri ile beraber seriyi en iyi şekilde devam ettirmek isteyen EA Games ve Dice, Gamescom’da da bu çıkış tarihi öncesinde önemli bir video paylaştı. Paylaşılan video ile birlikte ilk tanıtımdan farklı olarak oynanış grafiklerine çok daha fazla yer veriliyor. Kısa süreli bir videoda hem grafiklerin detayları hem de oyuncuların hareket mekanikleri konusunda ayrıntılara da erişmek mümkün oldu.

Son olarak Battlefield 5 çıkış tarihi konusunda da bilgi vermek gerekirse 19 Ekim 2018 tarihinin gündemde olduğunu söylemek gerekiyor. Hem hikaye ve hem de çoklu oyuncu yani multiplayer sistemi ile ilgili önemli bilgilerin yer aldığı resmi videoyu da aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca kapalı olarak devam eden beta sürecinin de sürdüğünü hatırlatmakta fayda var. PC, PlayStation ve Xbox için eş zamanlı olarak satışa sunulacak oyunun fiyatı ile ilgili ise net bir bilgi bulunmuyor. Özellikle de Türkiye fiyatı için meraklı bekleyiş sürüyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here