Game of Thrones 8. Sezon Senaryosu Sızdırıldı!

Game of Thrones 8. sezon senaryosu sızdırıldı. Game of Thrones 8. sezonun senaryosunun sızdırılması ile önemli bilgiler ortaya çıktı!

Game of Thrones 8. Sezon Senaryosu

Game of Thrones 8. sezon için sızıntı bilgiler elde edildi. İddia edilenlere göre ele geçirilen Game of Thrones 8. sezon senaryosu, birçok önemli bilgiyi de ortaya çıkartıyor. Lakin HBO tarafından bu senaryo sızıntısı ile ilgili yalanlama geldiğini de belirtmek gerekiyor.

Buna karşın GOT 8. sezon ile ilgili herhangi bir spoiler almak istemiyorsanız, haberin geri kalan kısmını okumamamanız daha iyi olacaktır. Her ne kadar kesin doğru olduğu şu an bilinmese de birçok kişinin öldüğü ve kim tarafından öldürüldüğü gibi birçok önemli bilgi ortaya çıkıyor.

Game of Thrones 8. sezon senaryosu ortaya çıktı!

Sızdırılan senaryoda, yeni sezonda Jaime ve Cersei arasında geçen önemli diyaloglar görünüyor.

Game of Thrones 8. Sezon Senaryosu

Senaryonun en önemli detayları arasında, King Landing’in Wildfire ve mavi dragon alevleri ile yok edildiği bilgisi yer alıyor.

game of thrones mavi dragon

Diğer büyük detaylar ise Jamie’nin Cersei’yi öldürdüğü, daha sonrasında ise The Mountain’in de Jamie’yi öldürdüğü bilgisine ulaşılıyor. The Mountain ise The Hound ve Brienne tarafından öldürülüyor.

Game of Thrones’in 8. sezonunda bu karakterlerin öldürüleceği ile ilgili bilgilerin bulunduğu sızıntı senaryoda, karşılıklı diyalogların da birçoğu yer alıyor.

Bununla beraber senaryo satır sayılarından anlaşıldığı üzere sekizinci sezon bölümleri, beklenenden daha uzun olacak. Keza daha önce de HBO tarafından 7. ve 8. sezonların, diğer sezon bölümlerinden daha uzun olacağı ifade edilmişti.

Nitekim bu açıdan sızıntı senaryonun gerçekliği pekiştiriliyor.

Senaryoda yer alan Jaime ve Cersei arasındaki diyaloğun tamamı ve diğer senaryo sızıntıları için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

1 yorum

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here