Game Of Thrones 7. Sezonun Yeni Fragmanı!

Game of Thrones 7. sezon için yeni bir fragman daha yayınlandı. İşte kısa bir süre önce yayınlanan yeni GoT 7. sezon fragmanı!

Game Of Thrones 7. Sezon

Dünyanın en popüler TV dizilerinden olan ve yeni sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Game of Thrones yani Taht Oyunları ile ilgili yeni bir fragman daha yayınlandı. Yeni Game of Thrones 7. sezon fragmanı ile birlikte daha fazla karakter ile ilgili bilgi verilmiş oldu.

Game of Thrones 7. sezon için yeni fragman yayınlandı!

Sansa Star ile başlayan ve Jon Snow ile birlikte devam yeni fragman, 6. sezonda yarım kalan tüm olayları kısa kısa aktarmaya çalışıyor. Elbette ki daha önce Game of Thrones‘un 7. sezonunda yaşanacak olan savaş sahneleri ile ilgili de kesitler kendini gösteriyor.

Game Of Thrones 7. Sezon

Son olarak Game of Thrones 7. sezon 1. bölüm çıkış tarihi ile ilgili de hatırlatma yapmak gerekirse, sezonun ilk bölümü 16 temmuz tarihinde izleyiciler ile buluşacak. İşte yeni yayınlanan GoT 7. sezon fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.