Game of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

En popüler yabancı diziler arasında yer alan Game of Thrones yeni sezon için geri sayım başladı. Peki, Game of Thrones 7. sezon ne zaman başlayacak?

Tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de en çok izlenen yabancı diziler arasında yer alan Game of Thrones yeni sezon için ilk tarih verildi ve Game of Thrones 7. sezon 1. bölüm için meraklı bekleyiş başlamış oldu. Daha önceki sezon başlangıçlarında olduğu gibi Game of Thrones 7. sezon tarihi de benzerlik göstermiş oldu.

Game of Thrones 7. sezon ne zaman?

Kısa bir süre önce yapımcı HBO tarafından Game of Thrones 7. sezon tarihi ve ilk detaylara ilişkin kısa bir video yayınlandı. HBO tarafından yayınlanan bu video sonrasında, yeni sezon için meraklı bekleyiş deyim yerindeyse zirve yapmış oldu.

Game of Thrones 7. Sezon

Açıklanan bilgilere göre Game of Thrones 7. sezon çıkış tarihi, 16 Temmuz 2017 olacak. Yaz aylarında giriş yapacak olan Game of Thrones yeni sezonu ile birlikte, daha önce gelen bilgiler doğrultusunda en hareketli sezona da tanıklık edilmiş olacak.

Yayınlanan yeni sezon Game of Thrones afişinde de kışın geçişini simgeleyen buzlar altından yükselen ateşler aktarılıyor. Nitekim, hem mecazi hem de gerçek anlamda bir yansıma yapan Game of Thrones 7. sezon afişi, ilgili kimseler tarafından da beğeni ile karşılandı.

İşte HBO tarafından yayınlanan Game of Thrones 7. sezon tanıtım filmi:

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here