Game of Thrones 7. Sezon

Dünyanın en popüler TV dizilerinden ve her bölümünün maliyeti milyon dolar seviyesinde olan Game of Thrones 7. sezon ile seyirci karşısına çıkmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Son olarak ise Game of Thrones 7. sezon ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı.

Game of Thrones 7. Sezon detaylanıyor!

Yeni gelen bir bilgiye göre Game of Thrones 7. sezon oyuncu kadrosunda, yeni bir isim olarak Jim Broadbent katılacak. Jim Broadbent’in, Game of Thrones 7. sezon kapsamında hangi karakteri canlandıracağı ise tam bir muamma halinde.

Jim Broadbent

Game of Thrones 7. Sezon konusu!

Bilindiği gibi Game of Thrones TV dizisi, aynı isimdeki roman serisini TV ekranlarına taşıyor. Lakin, henüz tamamlanmamış olan Game of Thrones kitap serisi, Game of Thrones 6. sezon sonrasında dizi tarafından geride bırakılmış oldu.

Durumun böyle olması da Game of Thrones 7. sezon konusu ve Game of Thrones 7. sezon oyuncu kadrosunda yer alacağı iddia edilen Jim Broadbent’in canlandıracağı karakteri tahmin etmek pek mümkün olmuyor.

Game of Thrones 7. Sezon

Game of Thrones 7. Sezon çıkış tarihi!

Son olarak belirtmek gerekirse, izleyiciler tarafından merakla beklenen Game of Thrones 7. sezon çıkış tarihi olarak, 2017 yılının yaz ayları hedef gösteriliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here