Game of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun bir bekleyişin ardından geri dönen GoT 7. sezon, kullanıcıları etkilemeye devam ediyor.

Dünyanın pek çok farklı böylesinde en çok izlenen TV serisi olarak kendine yer etmeyi başaran ve ülkemizde de en çok izlenen yabancı dizi olan Game of Thrones – Taht Oyunları, yeni sezonu ile ilgiyi yeniden üzerine toplamayı başardı. Geçtiğimiz gün yayınlanan Game of Thrones 7. sezon 1. bölüm sonrasında, şimdi de Game of Thrones 7. sezon 2. sezon fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda, yeni bölümden önemli kesitler yer alıyor.

Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm için yeni tanıtım filmi yayınlandı!

Yeni tanıtım filmi ile beraber, 7. sezonun ilk bölümünden sonra hareketlenmeye başlayacağının çıkarımını yapmak mümkün oldu.

game of thrones 7. sezon 2. bölüm

Jon Snow’un başı çektiği toplantı ile başlayan fragman, Daenerys Targaryen, Sansa Stark, Cersei Lannister ve Arya Stark karakterlerinin konu olduğu yeni fragman, bu karakterlerin yeni bölümde seyir süresini kaplayacağının habercisi oldu. Bununla beraber yeni sezonun başlamasıya beraber, Jon Snow teorileri ile ilgili beklentiler de artmış durumda.

23 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanacak olan 7. sezonun ikinci bölümü, HBO ekranları ile seyircilere ulaşacak. Şu an için kısa bir tanıtım filmi yayınlanmış durumda. İlerleyen günlerde, yeni bölüm öncesinde uzun bir fragman daha yayınlanması bekleniyor. Böylece yeni bölümün esas konusu ile ilgili daha fazla detay elde edilmiş olacaktır.

Son olarak belirtmek gerekirse, GoT 7. sezon bölümlerinin yayın tarihleri şu şekilde:

GoT 7. sezon 1. Bölüm tarihi: 17 Temmuz 2017
GoT 7. sezon 2. Bölüm tarihi: 23 Temmuz 2017
GoT 7. sezon 3. Bölüm tarihi: 30 Temmuz 2017
GoT 7. sezon 4. Bölüm tarihi: 06 Ağustos 2017
GoT 7. sezon 5. Bölüm tarihi: 13 Ağustos 2017
GoT 7. sezon 6. Bölüm tarihi: 20 Ağustos 2017
GoT 7. sezon 7. Bölüm tarihi: 27 Ağustos 2017

İşte yani yayınlanan kısa tanıtım filmi:

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here