Game of Thrones 6. Sezon Bitiyor!

Game of Thrones 6. Sezon

Game of Thrones dizisi ile ilgili doğrudan HBO tarafından açıklamalar geldi. Gelen açıklamalarda, Game of Thrones 6. sezon finali öncesi yayınlanacak son 2 bölüm ile ilgili detaylar yer alıyor!

Game of Thrones 6. sezon final bölümü açıklandı!

Açıklanan bilgiler de son 2 bölümün konusu ile ilgili detaylar ve bölüm başlıkları yer alıyor. Dolayısıyla bu konuda spoiler istemeyen okuyucular, okumaya devam edip etmeme kararına varmalılar.

Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm!

Game of Thrones 6. Sezon

Gelen açıklamalara göre Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm başlığı “The Battle of the Bastards” yani “P*çlerin Savaşı” olacak.” Game of Thrones 6. sezon 9. bölümün uzunluğu 60 dakika olacak ve 19 Haziran 2016 tarinde izleyiciler ile buluşacak.

Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm konusu ise, bölümün uzunluğuyla beraber Jon Snow ve Ramsay Bolton karakterlerinin yüzleşmesini seyircilere aktaracak.

Açıklanan bilgilere göre Jon Snow ve Ramsay Bolton karşılaşmasını konu alacak olan Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm, şimdiye kadarki en büyük savaş sahnelerine ev sahipliği yapacak.

Game of Thrones 6. Sezon 10. Bölüm!

Game of Thrones 6. Sezon

Öte yandan Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm ile ilgili de bilgiler aktarıldı. Sezon finali olarak servis edilecek Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm, “The Winds of Winter” yani “Kış Rüzgarları” ismini taşıyacak.

Yine Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm gibi uzun bir seyir süresi sunacak olan Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm, 69 dakika olarak hazırlanacak. Öte yandan Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm, 26 Haziran 2016 tarihinde izleyicilerinin karşısında yerini alacak.

Şu an için Game of Thrones dizisinin en uzun bölümü olacak Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm ile ilgili daha fazla detay aktarılmıyor.

Ülkemizde ve tüm dünyada en popüler diziler arasında yer alan Game of Thrones, öyle görünüyor ki önümüzdeki dönemlerde vaat edildiği gibi en sıcak ve aktif sahneleri barındıracak bölümleri, izleyicileri ile buluşturacak.

Ek olarak, işte Game of Thrones 6. sezon 8. bölüm fragmanı:

>> Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm ve Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm ile ilgili gelen açıklamalarla ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here