Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm Kamera Arkası Yayınlandı!

HBO, Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm kamera arkası görüntülerini yayınladı. İşte Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm kamera arkası!

Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones, geçtiğimiz Pazar günü önemli bir bölümü ile izleyicilerinin karşındaydı. Jon Snow ve Ramsay Bolton karakterlerinin karşı karşıya gelmesini ve Battle of Winterfell yani Winterfell Savaşı olayını konu olan Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm Battle of Bastards – P*çlerin Savaşı ile ilgili yapımcı HBO, kamera arkası ve oyuncu söyleşisini içeren bir video yayınladı.

Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm kamera arkası!

Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm

Yapımcı firma HBO tarafından yayınlanan yeni Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm kamera arkası ve oyuncu söyleşisi videosu, bölüm ismi ile değil, savaşı konu olan Battle of Winterfell yani Winterfell Savaşı olarak paylaşıldı. Söz konusu videoda, Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm savaş sahnelerinin nasıl hazırlandığı ve kurgusal öğelerin nasıl izleyicilere aktarıldığı detayları bulunuyor.

İşte HBO tarafından yayınlanan Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm kamera arkası ve oyuncu söyleşisi videosu:

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.