Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm Beklentileri Karşıladı mı?

19 Haziran itibariyle izleyicisi ile buluşan Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm, izleyicilerin beklentisini karşıladı mı? İşte detaylar!

Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm

Her bölümü 10 milyon Dolar maliyet seviyesinin üstüne çıkan Game of Thrones yabancı dizisi, dünyanın en çok izlenen yabancı dizisi unvanını da korumaya devam ediyor. 19 Haziran 2016 tarihinde yayınlanan ve uzun süredir merakla beklenen Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm de, en nihayet izleyicileri ile buluştu. Peki, Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm, beklentileri karşıladı mı?

Jon Snow Kim? – Game of Thrones Teorileri!

Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm Battle of Bastards!

Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm

Aslında Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm Battle of Bastards yani P*çlerin Savaşı bölümünden önce doğrudan HBO, bölüm ile ilgili bilgi paylaşmıştı. Yaklaşık 60 dakika uzunluğunda olan Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm Battle of Bastards, Jon Snow ve Ramsay arasındaki savaşı konu aldı. Ancak, HBO tarafından açıklanan bilgiler, Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm ile yaşanacak savaş sahneleri konusunda, birçok kesim tarafından beklentilerin aşağısında kaldığı gerekçesiyle eleştirildi.

Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm

Game of Thrones 6. Sezon Bitiyor!

Her ne kadar yeterli bir savaş seyri sunmuş olsa da Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm Battle of Bastards, daha önce yapılan açıklamalar ve iki önemli karakterin çarpışmasını konu almasından mütevelli, çok daha etkileyici savaş sahneleri ile sunulması bekleniyordu. Lakin HBO, Game of Thrones 6. sezon 9. bölüm Battle of Bastards için aşırı yükselmiş savaş sahneleri beklentilerini karşılayamamışa benziyor.

Son bölümlerinde seyir süresinin uzamasıyla izleyicileri de daha çok içine alan Game of Thrones, bir sonraki bölümü Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm konusunda da merak uyandırmış oldu. Öyle görünüyor ki HBO, Game of Thrones’un sonraki bölümlerinde, özellikle savaş sahnelerinde çitayı iyice yukarı taşımak durumunda kalacak. Zira izleyicilerin beklentisi de, HBO’nun paralel açıklamaları ile aynı oranda yükselmiş oldu.

Değerlendirme
Oyunculuk
Savaş Sahneleri
Genel
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

1 yorum

  1. ne demek karşılayamadı, bunun gibi bir savaş sahnesi daha gösterin. Film değil ki bu dizi! Filmleri aratmayacak kalitede savaş sahnesiydi. beklentileri karşılamakla kalmadı seyircilere üst düzey zevk verdi.