Haber Tekno Sosyal Medya
Game of Thrones 6. Sezon 10. Bölüm

Haberler

Game of Thrones 6. Sezon, 10. Bölüm ile Sona Erdi!

Popüler yabancı dizi Game of Thrones 6. sezon, 10. bölüm ile sona erdi. İşte Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm ile ilgili detaylar!

Dünyanın en çok izlenen ve seviyen dizilerinden olan Game of Thrones 6. sezon, 10. bölüm ile sona erdi. Merakla beklenen birçok sorunun cevabı ve Game of Thrones 7. sezon için beklentileri en üst seviyeye taşıyacak gelişmelerin yaşandığı Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm, Jon Snow teorisini de doğrulamış oldu.

Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm

Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm ile ilgili detaylara ve Game of Thrones 7. sezon ile ilgili beklentilere yer vereceğimiz bu yazımızın devamında, spoiler içerecektir. Dolayısıyla okuyucular, yazının devamını okuyup okumama kararını şimdiden verebilir.

Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm ile sezon bitti!

1 saat 10 dakikaya yaklaşan seyir süresi ile Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm, şimdiye kadar yayınlanmış en uzun Game of Thrones bölümü oldu. Jon Snow, Sansa Stark, Arya Stark, Cercia Lannister ve Daenerys Targaryen karakterleri ile ilgili birçok gelişme, Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm sezon finali ile izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm ile Jon Snow ile ilgili ortaya atılan ve daha önce de makalesini yayınladığımız Jon Snow teorisi, öyle görünüyor ki Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm ile de çözülmüş oldu.

Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm

Robb Stark’ın intikamını alan Arya Stark’ın da geri dönmesine ev sahipliği eden Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm, 7. sezonda da yaşanacak olan büyük savaşların haberini, son sahnesinde vermiş oldu.

Demir Taht’a oturan Cercia Lannister, Kuzey’in Kral’ı Jon Snow ve Taht’ın varisi Daenerys Targaryen, Game of Thrones 6. sezon ile 7. sezonun konusunu da oluşturdu.

Game of Thrones 7. Sezon ne zaman başlayacak?

Game of Thrones 6. sezon 10. bölümKesin olmamakla beraber kuvvetle muhtemel Game of Thrones 7. sezon 1. bölüm, Nisan 2017 tarihinde seyirciler ile buluşacak ve 6. sezon 10. bölüm ile 7. sezon 1. bölüm için neredeyse 1 senelik meraklı bekleyiş sürecek.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık