Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus Ortaya Çıktı!

Samsung'un katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelleri Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus ismi ortaya çıktı. İşte Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus'ın detayları!

Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus

Samsung’un katlanabilir ekranakıllı telefon çalışmaları ile ilgili somut örnekler gelemeye başladı. Son olarak ortaya çıkan bilgilere göre bu katlanabilir ekranlı akıllı telefon çalışmalarının ilk örnekleri, Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus ismi ile birlikte ortaya çıkabilir.

Samsung Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus özellikleri!

Çin’in Weibo servisi üzerinde ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus, SM-X9000 ve SM-X9050 kod isimlerine sahip.

Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus

SM-X9000 kod ismini taşıyan Samsung Galaxy X1 Android 6.0.1 işletim sistemini taşıyorken, SM-X9050 kod isimli Samsung Galaxy X1 Plus modelinin Android 7.1.1 işletim sistemi taşıdığı görülüyor.

Elbette ki söz konusu bu model numaraları ve özellikleri, resmi ağızdan çıkmadığı veya güvenilir bir kaynaktan çıkmadığı için sadece bir söylenti olarak kalıyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.