Galaxy S9 Plus & Galaxy S9 Türkiye fiyatı

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin resmi olarak tanıtılmasından sonra, kısa bir süre içerisinde de Türkiye fiyatı resmi olarak açıklandı. Samsung Türkiye tarafından açıklanan resmi açıklamalar ile ön siparişler de başlamış oldu. Ön sipariş veren kullanıcılar için çeşitli sürprizler de kendini gösterecek.

Samsung tarafından MWC 2018 kapsamında hazırlanan özel bir etkinlik ile duyurulan yeni S9 ve S9+ modelleri, uzun bir bekleyiş sonrasında kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Galaxy S9 Plus & Galaxy S9 Türkiye fiyatı

Tanıtım ile eş zamanlı olarak yeni modellerin tüm detaylarını içeren bir haber yayınladık. Özeliklerin tüm detaylarını içeren haberimize de ek olarak göz atabilirsiniz: Galaxy S9 Duyuruldu! İşte Galaxy S9 Plus ve Galaxy S9 Özellikleri İki model arasındaki en büyük donanımsal farklılık, çift arka kamera ve RAM miktarları konusunda olmuştu. Diğer tüm detayları tanıtım ile beraber yayınladığımız makalede ifade etmiştik.

Galaxy S9 Plus & Galaxy S9 Türkiye fiyatı

Fiyat ve çıkış tarihi konusundaki açıklamalar, tanıtım sonrasında Avrupa için aktarılmıştı. Bu sürecin hemen ardından Samsung Türkiye tarafından da açıklamalar geldi.

  • Galaxy S9 64GB fiyatı: 4599TL
  • Galaxy S9 Plus 64GB fiyatı: 5199TL
  • Galaxy S9 Plus 128GB fiyatı: 5399TL
  • Galaxy S9 Plus 256GB fiyatı: 5699TL

Ön siparişe açılan yeni modeller, beraberinde bazı sürprizleri de getiriyor. İlk ortaya çıkan kampanyalara bakılacak olursa S9 ve S9 Plus ön sipariş veren kullanıcılara, Samsung Gear Sport akıllı saat modeli ücretsiz olarak verilecek. Fiyatlandırma stratejisi konusunda, geçtiğimiz yıl satışa çıkan amiral gemisi akıllı telefonlar ile benzer strateji uygulandığını da ifade etmek gerekiyor.

Keza tanıtımdan önceki ve hemen ardındaki beklentiler de bu şekilde idi. Nitekim Samsung’un fiyat etiketleri konusunda herhangi bir sürprizden uzak durduğunu söylemek mümkün. Android işletim sistemli akıllı saat modelleri arasında dikkat çekmeyi başaran bu model ile ilgili tüm detaylara, daha önce hazırladığımız şu haberimizden ulaşabilirsiniz: Samsung Gear Sport Türkiye’de! İşte Özellikleri! Bununla beraber eski telefonu getir, yeni telefonu götür şeklinde bir kampanya yapıldığını da belirtmekte fayda var. Bu kampanya kapsamında, bir önceki S8 veyahut S8 Plus modelini getiren kullanıcılara, yeni modeli satın alırken 4 bin TL seviyesine kadar indirim uygulanabiliyor. Bundan önceki S7 edge modelini getiren kullanıcılar için ise, 2 bin 200 seviyesinde bir indirim yapılacağı ile ilgili detaylar kendini gösterdi.

Nitekim daha önce Samsung kullanıcısı olan ve yeni modellere geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için, iyi bir fırsat sunulmuş gibi görünüyor. Keza Samsung Gear Sport kampanyasının da eklenmesi ile birlikte, ciddi anlamda iyi bir fiyat ile yeni modellerden herhangi birine minimum fiyat farkı ile geçiş yapmak mümkün olacaktır. Öte yandan S8 ve S8+ fiyatlandırmalarında da belirli bir indirim kendini gösterecektir. Lakin şu an için ne zaman ve hangi oranda olacağını net bir şekilde telaffuz etmek mümkün değil.

3 Yorum

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here