Galaxy S9 Fiyatı, Galaxy S8’den Pahalı Olacak!

Galaxy S9 Plus ve Galaxy S9 fiyatı ile ilgili önemli bilgiler ortaya çıktı. Yeni elde edilen bir fiyat listesinde yer alan Galaxy S9 fiyatı, S9 ve S9 Plus bekleyenleri üzebilir. İşte yeni Galaxy S9 fiyat bilgisi ile ilgili detaylar!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus

Samsung tarafından Galaxy S9 tanıtım davetiye dağıtımlarının başlamasından sonra, yeni Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri ile ilgili sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak da Galaxy S9 Plus ve Galaxy S9 fiyatı ile ilgili bilgiler geldi. Güney Kore’de ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S9’un başlangıç fiyatı 875 dolar, Galaxy S9 Plus’ın başlangıç fiyatı ise 935 dolar seviyesine kadar çıkabiliyor. Eğer elde edilen bu bilgiler Galaxy S9 çıkış tarihi ile verilecek resmi bilgileri yansıtıyor ise bir önceki modellere kıyasla yaklaşık olarak yüzde 10’luk bir artış yaşanmış olacak.

  • Galaxy S9 Güney Kore fiyatı: 875 dolar
  • Galaxy S9 Plus Güney Kore fiyatı: 890$-935$ (kur çevirisindeki farklılığa göre)

Galaxy S9 Plus

Zira Galaxy S8 yurt dışı fiyatı başlangıç olarak 750 dolar etiketini taşıyordu. Galaxy S9 sızıntıları doğrultusunda elde edilen özellik bilgileri hesaba katıldığında, Samsung Mobile tarafından yapılan geliştirme işlemleri için yüzde 10 fiyat artışı uygun bulunmuş gibi görünüyor. Son olarak belirtmek gerekirse Samsung tarafından yapılan resmi açıklamalar ile birlikte Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus çıkış tarihi 25 Şubat 2018 olarak ifade edilmişti. Haber Tekno olarak hem yeni modellerin resmi özelliklerini hem de Galaxy S9 Türkiye fiyatı konusundaki detayları aktarıyor olacağız. Anlaşılan o ki Samsung, teknik özellikler ile iPhone X karşısında iyi bir rakip olmak istemenin yanı sıra fiyatlandırma politikası tarafında da aşağı kalır bir sistem tercih etmeyi yeğlemeyecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here