Galaxy S9 Etkinlik Davetiyeleri Çıktı!

Samsung Galaxy S9 etkinlik çalışmalarını başlattı ve kısa bir süre önce Galaxy S9 etkinliği için davetiyeleri göndermeye başladı. Nitekim Galaxy S9 çıkış tarihi resmi olarak Samsung tarafından açıklanmış oldu. İşte tüm detaylar!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri için geri sayım resmi olarak başladı. Kısa bir süre önce Samsung, Galaxy S9 etkinlik davetiyelerini göndermeye koyuldu.

Galaxy S9 etkinlik davetiyeleri ile Galaxy S9 çıkış tarihi kesinleşti!

Uzun süredir gündemde olan “Galaxy S9 ne zaman çıkacak?” sorusu, doğrudan doğruya Samsung tarafından açıklanmış oldu. Zira Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus için düzenleyeceği özel Unpacked etkinliği için davetiyeleri dağıtmaya başladı.

Galaxy S9 Etkinlik

Daha önce de Galaxy S9 çıkış tarihi ile ilgili haberimizde aktardığımız detaylarda olduğu gibi Samsung, Galaxy S9 tanıtım tarihi için 25 Şubat 2018 tarihini uygun bulmuş. Şimdiye kadar beklenen Galaxy S9 özellikleri ile ilgili bilgileri aktardığımız Galaxy S9 sızıntıları haberimizde aktardığımız üzere, yayınlanan etkinlik davetiyesinde de kamera konusuna dikkat çekiliyor.

Bununla beraber “9” rakamı ön plana çıkartılırken, tasarımdaki değişikliğin olmayacağı ifadeleri ile benzer bir gönderme yapılıyor. Zira daha önce de Samsung tarafından yeni S9 ve S9+ modellerinin, daha çok kullanıcı deneyimini artıran modeller olacağı belirtilmişti.

Bunların dışında şu an için Galaxy S9 etkinliği ile ilgili öne çıkan herhangi başka bir detay aktarılmıyor. Bu konu ile ilgili daha önce hazırladığımız haberler ise şu şekilde sıralanıyor:

Tüm Detaylarıyla Galaxy S9 ve S9 Plus Sızıntıları

Galaxy S9 ve Note 9 İşlemcisi Samsung Exynos 9810 Detaylandı

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here