fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Galaxy S9’da Çift Arka Kamera Özelliği Olacak mı?

Galaxy S9

Akıllı Telefon

Galaxy S9’da Çift Arka Kamera Özelliği Olacak mı?

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 arasında çok ciddi bir farklılık olacağı ortaya çıktı. İşte Galaxy S9 ve S9+ arasında olacak temel fark!

Galaxy S9 kamera özellikleri ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu defa Galaxy S9 sızıntısı konu başlığı, S9 Plus modeli ile arasındaki kamera farkı oldu. Buna göre Galaxy S9 özellikleri arasında çift kamera olmayacak.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus arasında kamera farklı olacak!

Galaxy S9 epey konuşulacak bir model olma yolunda giderken, dikkat çeken bilgiler de gündeme geliyor. Daha önce S9 ve S9 Plus modellerinde parmak izi okuyucu konumlandırmasının arka kamera altında olacağına ilişkin bilgiler edinilmişti. O dönemlerde her iki modelde de çift arka kameranın varlığına işaret ediliyordu. Ancak şimdi gelen bilgiye göre çift arka kamera özelliği, sadece S9+ modelinde olacak. Böylece tıpkı Apple’ın Plus modellerinde yaptığı ayrım gibi Samsung’da S9 ve S9 Plus modellerinde arka kamera ayrımı gerçekleştirecek.

Sızdırılan görsellerde Samsung‘un 3.5mm kulaklık girişi kullanmaya da devam edeceği bilgisi edinilmiş oluyor.

Galaxy S9

Durumun böyle olması da Galaxy S9 fiyat stratejilerini gündeme getirdi. Aralarında böyle bir öne çıkan farklılığın bulunması, elbette ki fiyatlandırma konusunda da ciddi bir ayrıma neden olacaktır. Galaxy S9 ne zaman çıkacak, şu an için kesin bir bilgi bulunmuyor ancak S9 çıkış tarihi gününe kadar yeni model ile ilgili sızıntı bilgiler gelmeye devam edecek.

Son olarak hatırlatma gerekirse daha önce Galaxy S9’un Iris tarayıcısı ve Galaxy S9/S9 Plus çıkış tarihi ile ilgili bilgileri aktarmıştık. Yeni haberleri, güncel olarak akıllı telefon kategorisi altında sunmaya devam edeceğiz.

Diğer sızıntı haberler için Haber Tekno akıllı telefon sızıntıları bölümüne bakabilir, yeni çıkacak modelleri takip edebilirsiniz.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık