Haber Tekno Sosyal Medya
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Galaxy S9 3D Emoji yani iPhone X Animoji benzeri özelliği, video ile Samsung tarafından ortaya çıkartıldı. İşte doğrudan Samsung tarafından yayınlanan Galaxy S9 3D Emoji özelliği videosu ve detayları!

Galaxy S9 3D Emoji özelliği yani Apple’ın iPhone X Animoji özelliği benzeri sistemi için Samsung tarafından video yayınlandı. Bir süredir gündeme gelen bilgiler, Samsung’un Galaxy 3D Emoji videosu ile birlikte kesinleşmiş oldu!

Samsung, Galaxy S9 3D Emoji özelliği için video hazırladı!

Öncelikle hatırlatmak gerekirse Galaxy S9 özellikleri arasında, bir süredir Animoji özelliği benzeri bir özellik olacağı iddia ediliyordu.

Bu özelliğin, tıpkı Animoji gibi insan yüz hareketlerinin emojiler üzerinde hayat bulması temel olacağı ifade ediliyordu. Şimdi de Galaxy S9 tanıtım tarihi öncesinde Samsung, beklentileri artırmak için yayınladığı video ile birlikte resmi olarak 3D Emoji özelliğini duyurmuş oldu.

Galaxy S9 3D Emoji

Galaxy S9 Plus

Yayınlanan videoda Samsung, Galaxy S9 Plus ve Galaxy S9 çıkış tarihi öncesinde tanıtım çalışmalarını yansıtıyor. Kısa kısa yayınlanan videolar ile yeni Galaxy modelinin özelliklerine dikkat çekerek meraklı bekleyişi artırmak isteyen Samsung, son videosu ile Animoji özelliğini Android tarafına taşıyacağını ilan etmiş oldu.

Samsung Kore tarafından yayınlanan kısa videoda, daha önce de ifade edildiği gibi Samsung’un S9 modelinde, emojilerin yüz hareketleri ile canlandırılabileceği konusuna dikkat çekiliyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Galaxy S9 ve S9 Plus modeli, 25 Şubat 2018 tarihinde resmi olarak tanıtılmış olacak. Yeni model ile ilgili tüm detayları da Haber Tekno olarak yayınlıyor olacağız.

İşte Samsung tarafından yayınlanan yeni 3D Emoji yani Animoji özelliği videosu!

Bu konudan farklı olarak bir süre önce de Galaxy S10’un Snapdragon 855 ile geleceği yönünde bilgiler ortaya çıkmıştı. Buna ek olarak sizler de 3D Emoji özelliği ile ilgili düşüncelerinizi, aşağıdaki yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

Yorumlara bak

Yorumlara bak

  1. Haber Tekno okuru

    16 Şubat 2018 at 02:50

    Apple yapar Samsung taklit eder desek yalan olmaz heralde

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık