Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Ön Paneli Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerine ait olduğu iddia edilen iki ön panel fotoğrafı sızdırıldı. İşte detaylar!

Galaxy S8

Yeni Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerine ait olduğu iddiası ile yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Paylaşılan fotoğrafta, iddia edilene göre S8 ve S8 Plus modellerinin ön paneli yansıtılıyor.

Galaxy S8 ve S8 Plus’ın ön paneli!

Sızırılan görselde, şimdiye kadar gelen tüm sızıntı Galaxy S8 bilgileri mevcut gibi görünüyor. Her iki model için de çift tarafı kavisli ekran, neredeyse çerçevesize yakın bir tasarım anlayışı ve kaldırılan kapasitif ve home tuşu bilgileri, söz konusu görsellerdeki ön panellerde kendini gösteriyor.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus

Galaxy S8’in ekran boyutunun 5.7-inç, Galaxy S8 Plus’ın ekran boyutunun da 6.2-inç büyüklüğünde olacağı bilgileri, söz konusu bu yeni görüntülerde de kendini gösteriyor.

Mart sonu veya nisan ayının başı gibi duyurulması ve aynı şekilde nisan ayının sonuna doğru raflarda yer alması beklenen yeni Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri ile ilgili gelen somut bilgiler, beklendiği gibi artış gösterdi. Gelen sızıntı bilgilerin birbirleriyle de uyumlu olması, doğruluk ihtimallerini kuvvetlendiriyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here