Galaxy S8 ve Galaxy Note8 Android 8.0 Oreo Güncelleme Bekleyişi Sürecek!

Samsung Türkiye, Galaxy S8 ve Galaxy Note8 Android 8.0 Oreo güncelleme tarihi ile ilgili bilgiler paylaştı. İşte tüm detaylar!

Galaxy S8 ve Galaxy Note8 Android 8.0 Oreo

Android dünyasının en büyük problemlerinden olan yeni versiyon güncellemeleri, öyle görünüyor ki Google’ın resmi dağıtımından çok daha sonraki dönemlerde aktarılmaya devam edecek. Öyle ki tepe model akıllı telefon modellerinde bile yeni versiyonlara hemen ulaşmak mümkün olmuyor.

Kısa bir süre önce de Samsung Türkiye, Android 8.0 Oreo güncelleme çalışmaları ile ilgili yeni bilgiler paylaştı. Her ne kadar net bir tarih telaffuz edilmese de öyle görünüyor ki Galaxy S8 ve Note8 Android 8.0 Oreo güncellemesi için bir süre daha beklemek gerekecek.

Galaxy S8 ve Galaxy Note8 Android 8.0 Oreo Güncelleme

Galaxy S8/S8 Plus ve Note 8 Android 8.0 Oreo güncellemesi, 2018’in ilk çeyreğinde gelecek!

Samsung Türkiye tarafından açıklanan bilgilere göre şu an firma, Android 8.0 Oreo güncellemesi üzerinde çalışmalarını başlatmış durumda. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Samsung, ne yazık ki net bir tarih belirtmiyor.

İlk hedefin Galaxy S8 ve Galaxy S8+ olduğunu belirtmek ve daha sonrasında Note8 modeli için güncelleme dağıtımının başlayacağını da ifade etmek gerekiyor. Buna göre Galaxy S8 ve Note8 Android 8.0 Oreo güncellemesi, kuvvetle muhtemel 2018 yılının ilk çeyreği kapsamında dağıtılmaya başlayacak. İlk dağıtımların belirli bölgelerde başladığı hesaba katıldığında, ülkemizde güncelleme dağıtımının bir süre daha gecikme ihtimalini söylemek, çok da yanlış olmayacaktır.

 

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here