Galaxy S8 TV Reklamı Yayınlandı!

Samsung, yeni Galaxy S8 modeli için ilk resmi TV reklamını yayınlatmaya başladı. İşte ilk resmi Samsung Galaxy S8 TV reklamı!

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri için reklam kampanyaları başlamış oldu. Daha önce Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri için dev bir reklam bütçesi ayırdığına dair ilk bilgiler gündeme gelmişti.

Şimdi de bu bilgilerle paralel olarak Samsung tarafından hazırlatılan ve yayınlarına kimi ülkelerde başlanan Galaxy S8 TV reklamları gündeme gelmiş oldu.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ TV reklamları yayına başladı!

Galaxy S8 TV Reklamı

Samsung’un hem tanıtımda hem de birçok platformda dikkat çektiği çerçevesize yakın tasarım anlayışı, yeni TV reklam filmininde esas konusu olmuş durumda. Zira reklam boyunca ortaya konulan akıllı telefon modelinin, çerçevelerinden adım adım kurtularak Samsung Galaxy S8 modeline dönüşümü yansıtılıyor.

Samsung, hazırladığı bu yeni TV reklamı ile birlikte yeni akıllı telefon modelleri S8 ve S8 Plus’ın çalışmalarına “start” vermiş oldu. İlerleyen dönemlerde benzer reklamların, çerçevesize yakın ekran tasarım konsepti üzerinde şekillenmiş başka örnekleriyle karşılaşılmaya devam edilecek gibi görünüyor.

İşte Samsung tarafından hazırlanan ve yayınına başlana ilk resmi Galaxy S8 TV reklamı:

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here