Galaxy S8 Sızdırıldı: İlk Samsung Galaxy S8 Görüntüsü!

İlk defa Samsung Galaxy S8 görüntüsü sızdırıldı. İşte yeni Samsung Galaxy S8 görüntüsü ve tüm detaylarıyla Galaxy S8 tasarımı!

Galaxy S8

Şimdiye kadar gelen Galaxy S8 konsept görüntüleri ve videolarından sonra, ilk defa Samsung Galaxy S8 görüntüsü sızdırıldı. S8 modeline ait olduğu iddia edilen görüntüdeki cihaz, şimdiye kadar gelen sızıntı bilgiler ile örtüşüyor.

Samsung Galaxy S8 sızdırıldı!

Öncelikle belirtmek gerekirse, sızdırılan yeni Galaxy S8 görüntüsü, daha önce gelen tasarım ve özellik detaylarını olduğu gibi yansıtıyor. Parmak izi okuyucu sensörün cihazın altından kaldırılması, ekran-kasa oranının ciddi anlamda iyileştirmesi ve genişletilmiş ekran boyutu, şimdiye kadar gelen bilgilerle bire bir aynı. Lakin, görsel üzerinde yapılan analizlere göre, bu görüntünün Galaxy S7 Edge fotoğrafı üstünden Photoshop ile hazırlanmış olma ihtimalini de gündeme getiriyor.

Samsung Galaxy S8

Sızdırılan görseldeki ilk dikkat çeken detay, Samsung’un Galaxy S8 ile birlikte cihazın altında kalan kapasitif ve home tuşuna yer vermemesi oluyor. Bununla beraber, arka tasarımda halen daha tek kamera sisteminin kullanıldığı da anlaşılıyor. Ancak, halen daha somut görüntülerde S8 modelinin arka tarafı görünmediği içini kamera konusundaki bilinmezlik durumu sürüyor.

Galaxy S8

Kavisli AMOLED ekran taşıyan Samsung Galaxy S8 ekranı, çerçevelerin inceltilmesiyle ciddi anlamda büyük tutulmuş. Cihazın çalışır vaziyette olması da, iddia edilen bu görsellerin S8 modeline ait olma olasılığına bir nebze de olsun katkı sağlıyor.

Samsung Galaxy S8

Home tuşunun olmaması, hemen akıllara parmak izi okuyucu sensörün cihazın neresinde yer alacağı sorusunu getiriyor. Bu noktada, daha önce Samsung için parmak izi okuyucu sensör sağlayıcı şirketin, ekranın altına yerleştirilebilen parmak izi okuyucu sistem duyurduğunu hatırlatalım. Eğer, bir sürpriz ile karşılaşılmaz ise Samsung, Galaxy S8 tasarımında parmak izi okuyucuyu Galaxy S8 ekranı üzerine taşımış olabilir.

Samsung Galaxy S8

Şu an için sızdırılan Samsung Galaxy S8 görüntülerine ek olarak, özellikleri ve 3.5mm kulaklık girişinin olup olmayacağı bilgisi yer almıyor. Lakin, daha önce de belirttiğimiz gibi seri üretimin başlaması, bundan sonra da daha fazla somut Galaxy S8 sızıntısının yaşanacağı anlamına geliyor.

Galaxy S8 Görüntüsü

Son olarak belirtmek gerekirse, söz konusu bu görselin Galaxy S8 Plus olarak isimlendirilmesi beklenen ikinci modele mi yoksa Galaxy S8 modeline mi ait olduğu bilgisi de bulunmuyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here