Galaxy S8 Satışları Ne Zaman Başlayacak?

Galaxy S8 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen haberler, Galaxy S8 satışları ile ilgili. İşte detaylar!

Galaxy S8 Satışları

2017 yılında iPhone 8 ile birlikte en çok merak edilen yeni akıllı telefon modeli olan Galaxy S8 haberleri hız kesmeden devam ediyor. Son olarak gelen bilgilerin odağı ise, Galaxy S8 çıkış ve satışa sunulacağı tarih oldu.

Galaxy S8 satışları ne zaman başlayacak?

Galaxy S8 Satışları

Gelen yeni bilgilere göre Galaxy S8 satışları, Nisan 2017 tarihi itibariyle başlamış olacak. Samsung’un son iki amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S7 modellerinde tercih ettiği çıkış tarihi olan Mart ayı, 2017 yılında da değişmeyecek gibi görünüyor. Zira, aktarılan detaylara göre Samsung’un, 2017 yılında da Galaxy S8 modelini MWC 2017 kapsamında Mart ayının başında duyuracak.

Son olarak belirtmek gerekirse yılbaşından sonra Galaxy S8 modeli ile ilgili somut sızıntıları ortaya çıkacağı dile getiriliyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.