Haber Tekno Sosyal Medya
Galaxy S8 Satışları

Akıllı Telefon

Galaxy S8 Satışları Dikkat Çekecek!

Galaxy S8 satışları, Güney Kore’de Samsung’un yüzünü güldürecek gibi görünüyor. İşte Samsung Galaxy S8 satışları ile ilgili gelen ilk detaylar!

Galaxy S8 satışları ile ilgili ilk detaylar gündemde yer etmeye başlamış oldu. Açıklanan bilgilere göre Samsung Galaxy S8 satışları başlamadan önce, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin ön sipariş miktarları, 1 milyon barajına yaklaşmış durumda!

Galaxy S8 ön sipariş miktarı, 2 günde 700 bin adeti geride bıraktı!

21 nisan tarihinde resmi olarak başlayacak olan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ satışları öncesinde Samsung, Güney Kore pazarında ön sipariş aktivasyonunu iki gün önce başlatmıştı. İki günlük bir sürede ise gelen bilgilere göre Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ön sipariş adedi, 728 bin adet seviyesine ulaştı.

Galaxy S8

Bunlara ek olarak beklentilere göre ise Samsung Galaxy S8 ve S8+ satışlarına başlanmadan önce ön sipariş miktarları, 1 milyon barajını geride bırakmış olacak.

Galaxy S8 satışları, önceki modele kıyasla çok daha yüksek olacak!

Açıklana bilgilere göre elde edilen bu ön sipariş miktarları, geçtiğimiz sene satışa sunulan Galaxy S7 ve S7 edge modellerinin çok daha üzerinde yer alıyor.

Satışa çıkmadan önce sadece Güney Kore pazarından ulaşılan bu 700 bini aşan ön sipariş miktarından yola çıkarak Samsung’un, dünya genelinde çok ciddi satış miktarı yakalamaya doğru adım adım ilerlediği yorumları da yapılmaya başlanmış oldu.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık