Galaxy S8 Satışları Dikkat Çekecek!

Galaxy S8 satışları, Güney Kore'de Samsung'un yüzünü güldürecek gibi görünüyor. İşte Samsung Galaxy S8 satışları ile ilgili gelen ilk detaylar!

Galaxy S8 Satışları

Galaxy S8 satışları ile ilgili ilk detaylar gündemde yer etmeye başlamış oldu. Açıklanan bilgilere göre Samsung Galaxy S8 satışları başlamadan önce, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin ön sipariş miktarları, 1 milyon barajına yaklaşmış durumda!

Galaxy S8 ön sipariş miktarı, 2 günde 700 bin adeti geride bıraktı!

21 nisan tarihinde resmi olarak başlayacak olan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ satışları öncesinde Samsung, Güney Kore pazarında ön sipariş aktivasyonunu iki gün önce başlatmıştı. İki günlük bir sürede ise gelen bilgilere göre Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ön sipariş adedi, 728 bin adet seviyesine ulaştı.

Galaxy S8

Bunlara ek olarak beklentilere göre ise Samsung Galaxy S8 ve S8+ satışlarına başlanmadan önce ön sipariş miktarları, 1 milyon barajını geride bırakmış olacak.

Galaxy S8 satışları, önceki modele kıyasla çok daha yüksek olacak!

Açıklana bilgilere göre elde edilen bu ön sipariş miktarları, geçtiğimiz sene satışa sunulan Galaxy S7 ve S7 edge modellerinin çok daha üzerinde yer alıyor.

Satışa çıkmadan önce sadece Güney Kore pazarından ulaşılan bu 700 bini aşan ön sipariş miktarından yola çıkarak Samsung’un, dünya genelinde çok ciddi satış miktarı yakalamaya doğru adım adım ilerlediği yorumları da yapılmaya başlanmış oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.