Galaxy S8 Satışları 60 Milyon Barajını Aşacak!

Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 satışlarının 60 milyon barajını geride bırakacağını düşünüyor. İşte S8 satışları ile ilgili detaylar!

Galaxy S8

Bu yılın en çok merak edilen akıllı telefon modelleri arasında zirveye oynayan Galaxy S8 satışları ile ilgili detaylar gelmeye başladı. Buna göre Samsung, yeni Galaxy S8 modelinin veya modellerinin (Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus) 60 milyon satış barajını geride bırakabileceğini düşünüyor.

Galaxy S8, 60 milyondan fazla satılacak!

Galaxy S8

 En son Galaxy S8 haberleri

Koreli haber kanalı The Investor tarafından ortaya atılan bu Samsung Galaxy S8 satış beklentileri, daha önce gelen stoklama haberleri ile ilgili bilgilerle de örtüşüyor. Zira, daha önce de Samsung’un, Galaxy S8 çıkış tarihi vaktine yani nisan ayına kadar, 10 milyon adet Galaxy S8 stoğunu oluşturacağı yönündeydi. Yıl sonuna kadar, ismi kesinleşmiş değil ancak Galaxy S8 Plus ile birlikte, Samsung tarafındaki beklentilerin, 60 milyon adetlik satış barajına ulaşmak olduğu dile getiriliyor.

Samsung’un bu beklentileri, ne kadar yerinde olacak büyük ir muamma. Zira, 2013 yılında duyurulan Galaxy S4 modeli için de 70 milyon satış beklentisi mevcutken, yaklaşık 48 milyon barajında kalınmıştı. Şu ana kadar Samsung’un Galaxy S8 için beklediği 80 milyonluk satış barajına, sadece Galaxy S3 ulaşabilmişti. Samsung Galaxy S3, 2012 yılında duyurulmuş ve 65 milyon satış barajını geride bırakmıştı.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.