Galaxy S8 ve S8+ Türkiye Fiyatları!

Galaxy S8 ve S8+ Türkiye fiyatları üzerinde bir değişim yaşandı. İşte yeni Samsung Galaxy S8 ve S8+ Türkiye fiyatları ile ilgili detaylar!

Galaxy S8 ve S8+ Türkiye Fiyatları

Samsung Türkiye, yeni Galaxy S8 ve S8+ fiyatıları üzerinde yeni bir güncellemeye gitti. Buna göre Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri, indirimli yeni fiyatlandırmalar ile kullanıcılar ile buluşacak!

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ fiyatıları değişti!

Hatırlatmak gerekirse ilk olarak Samsung Türkiye tarafından açıklanan bilgiler doğrultusunda Galaxy S8 Türkiye fiyatı 4399TL, Galaxy S8+ Türkiye fiyatı ise 4999TL olarak belirlenmişti. Kısa bir süre önce ise ülkemizdeki S8 ve S8+ fiyatları üzerinde bir indirime gidildi.

Galaxy S8

Yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8+ fiyatları!

Samsung Türkiye tarafından açıklanan yeni fiyatlandırmalara göre ise ülkemizde yeni Galaxy S8 fiyatı 3999TL, yeni Galaxy S8+ fiyatı ise 4499TL seviyesinde yer alacak.

Açıklanan yeni fiyatlardan anlaşılabileceği üzere Samsung Türkiye, yeni modellerinin ülkemizdeki satışlardan önce 500TL gibi bir indirim uygulamayı doğru bulmuş. Söz konusu bu yeni fiyatlandırmalar ile akıllı telefon pazarındaki rekabetçiliği korumayı amaçladığı düşünülebilir. Zira ilk açıklanan fiyatlar sonrasında, ülkemizdeki kullanıcılar tarafından ciddi bir eleştiri getirilmişti. Satışlardan önce böyle bir indirimin uygulanması, S8 ve S8+ ilk parti satışları üzerinde belirli bir etki gösterebilir.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.