Galaxy S8

Samsung’un, 2017 yılının ilk çeyreğinde duyurması beklenen yeni Galaxy ailesinin ferdi olacak Galaxy S8 özellikleri ile ilgili yeni detaylar aktarılmaya başladı. Son gelen iddialarla beraber Galaxy S8 özellikleri ayrıntı kazanıyor!

Galaxy S8 özellikleri detaylanıyor!

Galaxy Note 7 tanıtımı öncesinde Samsung’dan, çift arka kameralı bir akıllı telefon bekleniyordu. Bu cihaz ne yazık ki Galaxy Note 7 olmadı. Durumun böyle olması da çift arka kamera beklentilerini, Galaxy S8 özellikleri arasına bırakmış oldu.

galaxy s8 özellikleri

Galaxy S8 özellikleri ile ilgili yeni gelen iddialar da en çok bu noktada yoğunlaşıyor. Aktarılan bilgilere göre Galaxy S8, çift arka kamera sensörüne sahip olacak. Bu çift sensörün birisi 12MP çözünürlüğe sahip olacakken, diğer sensör ise 13MP çözünürlüğe sahip olacak.

Cinli Weibo kapsamında ortaya çıkan bu Galaxy S8 özellikleri iddialarını, özelleştirilmiş selfie kamerası takip ediyor. İddia edilenlere göre Galaxy S8 modelinde, 8MP çözünürlüğe sahip geliştirilmiş bir ön kamera bulunacak.

Galaxy S8 özellikleri arasında Iris tarayıcısı da yer bulacak!

galaxy s8 özellikleri

Bunların dışında Galaxy S8 özellikleri arasında, Iris tarayıcı da yer alıyor. Bilindiği gibi ilk olarak Samsung, Galaxy Note 7 modeli ile Iris tarayıcı isimli göz tarama teknolojisini kullanıma sunmuştu. Nitekim Samsung, 2017’nin ilk amiral gemi modeli Galaxy S8 özellikleri arasında da Iris tarayıcısına yer verecek.

Samsung’un 2017 yılının ilk çeyreğinde duyurması beklenen akıllı telefon modeli Galaxy S8 özellikleri ile ilgili yeni gelen iddialar kamera ve Iris konusunda yoğunlaşıyor. Öyle görünüyor ki 2016’nın sonuna doğru bu iddialar ivme kazanmaya devam edecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here