Galaxy S8 ve S8+ Ön Sipariş Rekoru Kırdı!

Samsung Galaxy S8 ön sipariş rekoru kırdı. Kore'den gelen haberler, Samsung Galaxy S8 ön sipariş miktarlarını ortaya çıkardı. İşte detaylar!

Galaxy S8 ve Galaxy S8+

Galaxy S8 ön sipariş miktarı ile tüm zamanların en yüksek ön sipariş alan akıllı telefon modeli olma unvanını eline almış oldu. Kısa bir süre önce açıklanan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ön sipariş miktarları neticesinde, Güney Kore pazarında 1 milyondan fazla ön sipariş alınmış durumda!

Galaxy S8 ön sipariş miktarı ile yeni bir rekor kırdı!

Kore pazarında 9 nisan itibariyle ön siparişleri başlanmış olan Galaxy S8’in, şimdiye kadar topladığı ön sipariş miktarı, 1 milyon barajını geride bırakmış oldu. Bu doğrultuda gelen bilgilere göre söz konusu bu süre zarfından elde edilen 1 milyon barajını geride bırakan Kore’deki ön sipariş miktarı, şimdiye kadar yaşanan en büyük ön sipariş anlamına geliyor.

Galaxy S8+

Samsung tarafında da beklentiler ciddi anlamda yüksek tutulmuş durumda. Açıklanan bilgilere göre sadece 2017 yılının sonuna kadar Samsung, 60 milyon adet barajını geride bırakan bir Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus satışı gerçekleştirileceğini umuyor. Gelen ön sipariş miktarlarının sadece Kore pazarında bir rekor anlamına geliyor olması da Samsung’un bu beklentilerinin doğru çıkaracağına delalet etmiş gibi görünüyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus satışları, 21 nisan tarihi itibariyle başlamış olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.