Galaxy S8 Ön Kamerası için Büyük İddia!

Samsung'un yeni Galaxy S8 özellikleri ile ilgili ortaya atılan ön kamera detayı, dikkatleri toplamayı başardı. İşte Galaxy s8 ön kamerası ve detayları!

Galaxy S8 Ön Kamerası

Her geçen gün Samsung’un yeni amiral gemi akıllı telefon modeli olacak Galaxy S8 edge ve Galaxy S8 özellikleri ile ilgili bir yeni bilgi daha ortaya atılıyor. Son olarak gelen bilgilere göre Galaxy S8 ön kamerası bir ilke imza atacak ve sabit odaklı değil otomatik odaklı olacak.

Galaxy S8 ön kamerası otofokus destekli olacak!

Galaxy S8 Ön Kamerası

Güney Kore basınında yer alan bilgiye göre Samsung, piyasada yer alan sabit odaklı ön kamera taşıyan akıllı telefonlardan ayrılarak, ilk defa ön kamerada da otofokus-otomatik odaklı kamera sistemine geçiş yapacak.

Şu an için, yayılan haberlerde Samsung’un nasıl bir ön kamera sistemi üzerinde çalıştığına ilişkin detaylı bilgiler aktarılmıyor. Tek dile getirilen, sabit odaklı olmayan, otofokus sistemi taşıyan bir ön kameradan ibaret durumda.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.