Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S8 modeli ile ilgili sızıntılar artış gösterdi. Peki, Galaxy S8 ne zaman çıkacak? İşte Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili detaylar!

Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak

Son dönemlerde Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 özellikleri ile ilgili gelen iddialar, ciddi anlamda artış göstermiş oldu. Bu Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili gelen haberlerle beraber artan ilginin ardından, Galaxy S8 beklentileri de artmış oldu. Nitekim dikkatler, Samsung Galaxy S8 lansman tarihine çevrildi.

Samsung Galaxy S8 ne zaman duyurulacak?

Samsung Galaxy S8'in basın görseli
Samsung Galaxy S8’in basın görseli

Şu an için Galaxy S8 ne zaman çıkacak sorusuna net olarak bir cevap vermek mümkün değil. Zira Samsung tarafından, şimdiye kadar herhangi bir ipucu ortaya atılmadı. Lakin, önceki Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S6 modellerinin tatınım tarihlerini dikkate alacak, Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili bilgi edinmek mümkün.

Samsung Galaxy S8

Daha önce Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S7 modellerini, mart ayında tanıtmayı tercih etti. Kuvvetle muhtemel Galaxy S8 çıkış tarihi de, Mart 2017 olacak. Mart ayını yeni Galaxy S modellerini duyurmak için bir takvim haline getiren Samsung, büyük ihtimalle Galaxy S8 tanıtımını da, Mart 2017 tarihinde gerçekleştirecek.

Yeni gelen iddialar: Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus çıkış tarihi ve fiyatı!

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus

Yeni gelen bilgiler ışığında, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin lansman tarihinin 29 mart olabileceği dile getiriliyor. Bunlarla beraber Galaxy S8 fiyatı ile ilgili de 849 dolar söylentileri gündeme geldi. Daha önce S8 modelinin S7 modeline kıyasla daha pahalı olacağına dikkat çekilmişti. Bu bağlamda, 849 dolar etiketi, beklentilerle aynı doğrultuda şekilleniyor. Ayrıca aktif satışların da 21 nisan itibariyle birçok farklı ülkede resmi olarak başlayacağına dair bilgiler de aktarıldığını söylemekte fayda var.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here