Galaxy S8 MWC 2017’de Tanıtılmayacak!

Samsung'dan yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8'in çıkış tarihi ile ilgili açıklama geldi. İşte Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili detaylar!

Galaxy S8

Samsung’un en az iPhone 8 kadar ilgi ile beklenen akıllı telefon modeli olan Galaxy S8’in çıkış tarihi ile ilgili, doğrudan Samsung tarafından bir açıklama geldi. Gelen yeni bilgilere göre Samsung’un yeni telefonu Galaxy S8 modeli, merakla beklenen MWC 2017 kapsamında tanıtılmayacak.

Samsung Galaxy S8 tanıtımı, MWC 2017’den sonra olacak!

Galaxy S8

Samsung Mobile şefi DJ Koh, Galaxy S8 lansmanı ile ilgili gelen sorulara, Reuters aracılığı ile cevap verdi. Koh tarafından verilen bilgilere göre S8 modeli, 27 şubat ve 2 mart tarihleri arasında düzenlenecek olan MWC 2017 kapsamında duyurulmayacak. Yaptığı bu açıklamada DJ Koh, ne yazık ki “Galaxy S8 ne zaman çıkacak?” sorusuna doğrudan bir cevap vermedi. Beklentiler ise Samsung’un mart ayının sonunda düzenleyeceği özel bir etkinlik ile yeni modelini veya modellerini duyurmaya hazırlandığı yönünde beliriyor.

Samsung’un MWC 2017’den uzak durmasının sebebi olarak, etkinlik kapsamındaki diğer dikkat çeken cihazlardan biri olmak yerine, özel etkinlik ile tüm ilgili yeni modelleri üzerine istemesi olarak değerlendiriliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here