Galaxy S8 Model Numaraları Göründü!

Samsung'un yeni S serisi modeli Galaxy S8 model numaraları ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte yeni Galaxy S8 model numaraları!

Galaxy S8 Model Numaraları

Samsung’un Note 7 batarya sorunu ile kaybettiği kullanıcılar, Galaxy S8 ile geri kazanılmaya amaçlanacak gibi görünüyor. Bu doğrultuda Galaxy S8 ile ilgili detaylar da gelmeye başladı. Son olarak Galaxy S8 model numaraları ortaya çıktı.

Galaxy S8 model numaraları ortaya çıktı!

Samsung’un iki yeni Galaxy S8 modeli için oluşturduğu Dream ve Dream2 kod isimleri ile ilgili detaylar gelmeye başladı.

Yeni gelen bilgilere göre Galaxy S8 model numaraları; SM-G950 ve SMG955 olarak belirlenmiş gibi görünüyor.

Galaxy S8

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerindeki model numaraları; SM-G930 ve SMG935 olarak belirlenmişti. Nitekim yeni model numaraları SM-G950 ve SMG955, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modelleri tarif ediyor.

Şu an için aktarılan detaylara göre bu defa Samsung, Galaxy S8 ekran boyutunu 5.1-inç olarak hazırlayacakken, Galaxy S8 Edge ekran boyutunu 5.5-inç seviyesine yükseltilecek gibi görünüyor.

Söz konusu bu iddia, Galaxy S8 Edge modelini, Note 7 yerine yükseltmiş olabilir. Zira daha Galaxy S8 Edge ekran boyutu, Note 7 seviyesini yakamış olacak.

Öyle görünüyor ki Samsung, Note 7’den sonra Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modellerinde daha farklı bir süreç başlatacak. Bu bağlamda, Galaxy S8 Edge modelinin kavisli ekranının da, Note 7 gibi arka yüzeyle eşit oranda kavisli hale getirilmesi söz konusu olabilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here