Galaxy S8 Kırmızı Ekran Sorununa Güncelleme!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Galaxy S8 kırmızı ekran sorunu ile ilgili Samsung'dan yeni açıklama geldi! Galaxy S8 kırmızı ekran sorunu çözülüyor!

Galaxy S8 kırmızı ekran sorunu ile ilgili Samsung’dan yeni bir açıklama geldi. Daha önce gelen Samsung’un açıklamasından memnunu olmayan kullanıcıların Galaxy S8 kırmızı ekran problemi, öyle görünüyor ki kısa bir süre içerisinde yayınlanacak olan güncelleme paketi ile birlikte çözüme kavuşturulacak!

Galaxy S8 kırmızı ekran sorunu, güncelleme ile giderilecek!

Galaxy S8 Kırmızı Ekran Sorunu

Kore’deki kullanıcılar tarafından ortaya çıkartılan ve Samsung’un önemli bir sorun olarak değerlendirmediği Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kırmızı ekran sorunu, öyle görünür ki beklenenden daha büyük bir tepki çekmiş oldu.

Samsung’un cihaz ayarları ile düzeltilebileceği, eğer ayarlardan düzeltilemez ise servise götüren kullanıcıların Galaxy S8 kırmızı ekran sorunlarının giderileceği açıklamasının kullanıcılar tarafından yeterli bulunmamasından sonra, Samsung tarafından bir yeni açıklama daha gündeme geldi.

Ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin bazılarında kendini gösteren kırmızı ekran problemi, Samsung’un nisan ayı içerisinde yayınlaması beklenen bir güncelleme paketi ile birlikte çözüme kavuşturulmuş olacak. Şu an için net bir tarih verilmese de bu güncellemenin ardından, söz konusu sorunun tamamıyla ortadan kalkmış olacağı umuluyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.