Galaxy S8 Kavisli Ekran ile Gelebilir!

Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 modelini de kavisli ekran ile tanıtacak ve "edge" modeli anlamını kaybedecek. İşte detaylar!

Galaxy S8

Samsung’un yeni akıllı telefon model, Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak aktarılan bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 ile birlikte iki farklı model tanıtacak. Lakin bu iki model Galaxy S8 ve Galaxy S8 edge olmayabilir. Zira her iki model de kavisli ekrana sahip olacak.

Her iki Galaxy S8 modeli de kavisli ekran ile gelebilir!

Galaxy S8 Konsepti

Güney Kore temelli gelen bilgilerde, Samsung’un 2017 yılında iki farklı Galaxy S8 modeli duyuracağı ve bu modellerin sadece 5.5-inç ve 6.2-inç olmak üzere ekran farkı bulunacağı detayı yer alıyor. Yani Samsung, “edge” modeli ile düz ekranlı ve kavisli ekranlı iki farklı Galaxy S8 modeli duyurmak yerine, her iki modeli de kavisli ekran ile duyuracak.Galaxy S8 Konsepti

Ayrıca Bakınız:

Ekran-kasa oranının yüzde 90 seviyesine ulaşabileceği de iddia edilen Galaxy S8 modeli, tahminlere göre Note 7 modelinde olduğu gibi kavis tarafında çok büyük bir eğime sahip olmayacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.