Galaxy S8’in Yeni Sızıntı Görselleri Yayınlandı!

Samsung'un yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S8'in yeni sızıntı görselleri yayınlandı. İşte Galaxy S8'in yeni sızıntı görüntüleri!

Galaxy S8

Uzun süredir sızıntılara konu olan yeni Samsung Galaxy S8 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak yeniden Galaxy S8’in sızıntı görselleri ortaya çıktı. Yeni sızıntı görsellerle birlikte Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde 3.5mm kulaklık girişini ve USB Type-C portuna geçiş yapacağı görülüyor.

Samsung Galaxy S8’in yeni sızıntı görselleri!

Yayınlanan görseller, kısa bir süre önce sızdırılan Galaxy S8 basın görseli ve daha öncesinde gelen sızıntı görsellerle tamamıyla örtüşüyor. Ekstra olarak daha önce portların görüntüsü yansıtan fotoğraflar bulunmuyordu. Şimdi ise yayınlanan yeni sızıntılarla USB Type-C portuna geçiş yapılacağı ve 3.5mm kulaklık girişinin kullanılmaya devam edileceği görülüyor.

Ön tarafın neredeyse çerçevesiz tasarım anlayışına geçtiği de ortaya çıkmış olan yeni modelin, parmak izi okuyucu sensörü ve home yani ana sayfa tuşu ise cihazın ön tarafından kaldırılmış. Özellikle ekran-kasa oranının yüzde 80 seviyesinin üstüne çıkabilmesi için ne yazık ki akıllı telefon modellerinde sık sık kullanılan fiziksel veya kapasitif home tuşu, kullanılmaya devam edilemiyor.

Zira azalan çerçeve bölümü, cihazın ön yüzeyine herhangi başka bir bileşen konumlandırılmasına imkan sunmuyor. Parmak izi oyucusu ise yeni model ile birlikte, cihazın arka tarafına konumlandırlacak. Kameranın hemen yanında dikey olarak konumlandırılacak olna S8 ve S8+ modellerinin parmak izi okuyucusu, LG’nin uzun süredir G serisi modelleri ile birlikte devam ettirdiği anlayışa yontulan bir yaklaşım olacak.

İşte yeni sızdırılan Galaxy S8 görüntüleri:

Galaxy S8'in Yeni Sızıntı Görselleri

 

Galaxy S8'in Yeni Sızıntı Görselleri

 

Galaxy S8'in Yeni Sızıntı Görselleri

 

Galaxy S8'in Yeni Sızıntı Görselleri

 

Galaxy S8'in Yeni Sızıntı Görselleri

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here